Kurumsal | Türkiyenin En Büyük Firma Rehberi

Kurumsal

Kurumsal

Beta Bilgi Reklam Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir Rehberlik Hizmeti şirketidir ve www.googlesirketleri.com  internet sitesinin sahibidir.
Beta Bilgi Reklam kuruluşundan bugüne kadar yenilikçi hizmetlerini iletişim, içerik servisleri ve uygulamaları alanlarında telefon ve internet kanalları üzerinden vermektedir. Bu alanlardaki uzmanlığı ve kullandığı ileri teknolojiler ile birlikte Beta Bilgi Reklam, güvenilir ve yenilikçi katma değerli hizmetlerini hedeflenen son kullanıcılara, şirketlere ve ortaklarına sunabilmektedir.
Bu platformun bir parçası olmak, www.googlesirketleri.com online ticari rehberi Türkiye genelinde tüm bölgeler ve şehirlerde bütün iş kollarında aradığınız detaylı ve cografi bilgiye ulaşmanızı sağlar. www.googlesirketleri.com'un esnek ve akıllı arama moturu, yararlı yerel bilgileri müşteriler için hazır ve satın almaya uygun olarak sunar. www.googlesirketleri.com profesyonel online iletişim ve reklam için kesinlikle gerekli bir araçtır.
Beta Bilgi Reklam hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Beta Bilgi Reklam resmi websitesini ziyaret edin: www.googlesirketleri.comDaha Fazla Müşteriye Ulaşın

Her ay milyonlarca kullanıcı, www.googlesirketleri.com ’da ürün ve hizmet arıyor. Sayfanızı sahiplenin, Sayfanızda işletmenizi detaylı tanıtalım. Firma adresinizi sayfanızdaki haritaya işaretleyelim. Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizi incelesin, yol tarifi alsın, sizi kolaylıkla bulsun.

Zengin İçerikle Yayınlanın

Firma sayfanızı kurumsal logonuz, fotoğraflarınız, videolarınız, kampanyalarınız, çalışma saatleriniz ve daha bir çok zengin içerikle birlikte yayınlayalım. Müşterileriniz sayfanızı ziyaret ettiğinde, sizi daha fazla tanısın, yaptığınız kampanyalardan haberdar olsun.

Rakiplerinizden Önde Olun

Sayfanız ile bulunduğunuz sektörde ve bölgede öncelikli yayınlanırsınız. Firmanız, benzer sektör ve rakip aramalarda ilk sırada, logolu ve doğrulanmış olarak gösterilir. Müşterilerinizden topladığınız yorumlar, yeni müşteri edinmenize yardımcı olur.

Mobil Aramalarda Bulunun

Google’ın araştırmasına göre tüketiciler, en çok çalışma saatlerini, yol tarifini ve firma adresini arıyor. Üstelik akıllı telefon kullanıcılarının %50’si, yani her iki kişiden biri, arama yaptıkları gün içinde lokasyona gidiyor. Çalışma saatleriniz, adres ve yol tarifiniz ile mobil cihazlarda bulunun.