KEMER YUMURTA - İstanbul / Eyüp | Türkiyenin En Büyük Firma Rehberi
E-mail Onaylı

KEMER YUMURTA

İSTANBUL CADDESİ NO:100/A 34075 EYÜP/İstanbul Türkiye - İstanbul / Eyüp
Firma toplam 0 yorum almış, 1265 kez incelenmiştir.
Mail Gönder
Arama Yap
KEMER YUMURTA Hakkında

kemerburgaz köy yumurta satışı, kemerburgaz kahverengi yumurta satışı, kemerburgaz köy tavuğu yumurtası satışı, kemerburgaz organik tavuk yumurtası satışı, kemerburgaz gezen tavuk yumurtası satışı, istanbul kemerburgaz kahvaltı salonlarına yumurta, istanbul kemerburgaz organik tavuk yumurtası, istanbul kemerburgaz gezen tavuk yumurtası, kemerburgaz köy yumurta satışı, kemerburgaz kahverengi yumurta satışı, kemerburgaz köy tavuğu yumurtası satışı, kemerburgaz organik tavuk yumurtası satışı, kemerburgaz gezen tavuk yumurtası satışı, istanbul kemerburgaz gezen tavuk yumurtası, istanbul kemerburgaz organik tavuk yumurtası, istanbul kemerburgaz kahvaltı salonlarına yumurta, kemerburgaz demirtaç yumurta,

KEMER YUMURTA sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

KEMER YUMURTA olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

Misyonumuz,

KEMER YUMURTA olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

KEMER YUMURTA Konumu
KEMER YUMURTA Resimler & Videolar
KEMER YUMURTA Ürün & İlanlar
KEMER YUMURTA yorumları

    Henüz Yorum Yapılmamış, İlk Siz Yorumlamak İsterseniz.

Bilgi: Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

KEMER YUMURTA

Mesaj Gönder

Hata! Mesaj yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Mesaj Gönder

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi 08:30 - 20:00
  • Salı 08:30 - 20:00
  • Çarşamba 08:30 - 20:00
  • Perşembe 08:30 - 20:00
  • Cuma 08:30 - 20:00
  • Cumartesi 08:30 - 20:00
  • Pazar 08:30 - 20:00

Firma Haberleri